Kurumsal

Farah ENERJİ, başta güneş enerjisi santralleri olmak üzere yenilenebilir enerji sektöründe danışmanlık, projelendirme, EPC (Mühendislik-Tedarik-Uygulama), işletme ve bakım alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur. Farah ENERJİ yenilenebilir enerji sektöründeki uluslararası lider-öncü firmalarla çözüm ortaklığı yaparak gelişimini devam ettirmektedir.

Neden Farah?

Farah Enerji; üzerinde çalıştığı her proje özelinde optimum tasarımı yapar, sınıfının en iyisi malzeme ve ekipmanlarını kullanır, alanında uzman mühendis kadrosuna ve tecrübeli saha ekibine sahiptir, tüm sistemlerin uzun vadeli güvenilirliğini garanti eder.

Farah Enerji; her güçteki güneş enerji santralleri için müşteriye özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir. Farah Enerji, yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

Farah; Türkiyede 300 MW’lara varan tedarik ve kurulumun altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, garantili ürün, fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve ar-ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz yenilenebilir enerjinin her alanında ilgili mevzuatlara uygun olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmektir.

Vizyonumuz uluslararası alanda yenilenebilir enerji sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek tercih edilenler arasında olmak ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak artırmaktır.